Nowoczesna uczelnia, przyszłościowe studia – nowe kierunki w AIK

Niejednokrotnie chwaliliśmy się, że AIK oferuje nowoczesne i przyszłościowe studia zupełnie bezpłatnie. Czas pokazać, że nie rzucaliśmy słów na wiatr!

Studia w Akademii Ignatianum w Krakowie, to gwarancja rozwoju na miarę XXI wieku.

To szeroka oferta nowoczesnych i przyszłościowych kierunków, które są podstawą do znalezienia wymarzonej pracy.

Udowodnimy to w prosty sposób.

Do oferty edukacyjnej na rok 2023/2024 dołączyły właśnie dwa nowe kierunki: Logopedia oraz Zarządzanie strategiczne w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

Ile uczelni w Krakowie oferuje Logopedię w formie jednolitych studiów magisterskich? W tym momencie żadna!

Ale to nie wszystko!

Aktualnie AIK oferuje aż 14 kierunków studiów stacjonarnych o profilu humanistycznym, w tym m.in: psychologię, filologię angielską, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną i wiele innych! Całą listę wraz ze szczegółowymi opisami znajdziesz na naszym portalu: https://studia.ignatianum.edu.pl/kierunki/.

Ignacy team zaprasza do swojego zespołu. Postaw na przyszłość i dołącz do nas.

Kto jeśli nie TY? To na Ciebie czekamy!