Nowe horyzonty na turystyce i rekreacji w AIK

„Cel podróży to nie miejsce do którego zmierzasz, a nowa perspektywa z jaką patrzysz na świat.“ (Henry Miller) Zapraszamy Cię do udania się w wyjątkową podróż z turystyką i rekreacją w AIK, dzięki której odkryjesz nieznane dotąd horyzonty. Bilety w dłoń, zapinamy pasy i … w drogę!

Jeśli kochasz podróże i wręcz nie możesz usiedzieć na miejscu nieustannie szukając „tanich biletów” lotniczych, uwielbiasz poznawać nowe kultury i osobowości, doceniasz i akceptujesz różnorodność kulturową, a Twoja walizka czeka w gotowości – wiedz, że jest Was więcej! Swoje bratnie dusze znajdziesz właśnie na naszych studiach z turystyki i rekreacji.

Co sprawia, że te studia są wyjątkowe? Z pewnością charakter studiujących osób – marzyciele, chodzący z głowami w chmurach, podróżujący w myślach ale równocześnie czujący smykałkę do biznesu. Niezwykle praktyczny charakter studiów zapewniają prowadzący – wykładowcy z pasją, którzy pokażą Ci zarówno jak wygląda życie na drugim końcu świata, jak i praca przewodnika w Krakowie. Dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch ścieżek edukacyjnych: turystyka międzynarodowa i regionalna lub turystyka biznesowa i kwalifikowana, zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które przygotują Cię do pracy w zawodzie. Dodatkowo, będziesz miał możliwość dołączenia do naszego Koła Naukowego „Turystyka z Kulturą”, w ramach którego organizowane są wyjazdy i spotkania z przedstawicielami różnych instytucji. W końcu, doświadczenie jest najlepszym nauczycielem człowieka, prawda?

“Kiedy wiesz czego chcesz i chcesz tego naprawdę mocno, znajdziesz sposób aby to dostać.” (Jim Rohn) Nie czekaj więc na przypadek i weź przyszłość w swoje ręce już teraz. Zajrzyj na stronę, sprawdź szczegóły dotyczące rekrutacji i rozpocznij fascynującą przygodę na turystyce i rekreacji w AIK!

https://usos-irk.ignatianum.edu.pl/pl/offer/A_1_1/programme/TIR-SL/?from=field:TIR