MAŁA uczelnia WIELKA wiedza

MAŁA: Akademia Ignatianum w Krakowie to mała i kameralna uczelnia, która zlokalizowana jest w samym centrum tego pięknego miasta. Dzięki temu, że wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu, studenci mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na dojazdy oraz wykorzystać go w inny, produktywny sposób lub też po prostu na odpoczynek i zebranie sił.

UCZELNIA: W ofercie Akademii Ignatianum w Krakowie znajduje się szeroki wachlarz bezpłatnych kierunków studiów stacjonarnych. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych salach, w tym w: salach ćwiczeniowych, wykładowych, pracowniach komputerowych, sali biomedycznej, laboratorium prasowym oraz studiu nagrań telewizyjnych i radiowych.

WIELKA: Uczelnia może się pochwalić aż 255 pracownikami naukowymi, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę kolejnym pokoleniom. Każdego roku na uczelni odbywa się mnóstwo konferencji oraz wydarzeń naukowych, w których udział biorą nie tylko studenci i wykładowcy, ale i goście spoza uczelni.

WIEDZA: Nowoczesne i przyszłościowe kierunki, zajęcia warsztatowe realnie przygotowujące do zawodu oraz dodatkowe bezpłatne szkolenia podnoszące umiejętności i kwalifikacje zawodowe – właśnie z tym wiąże się studiowanie na Akademii Ignatianum w Krakowie.