Studiuj bezpłatnie w samym centrum Krakowa

Jeśli marzysz o studiach rodem z serialu Netflixa, gdzie główny bohater, po drodze na salę wykładową, spaceruje klimatycznymi i urokliwymi uliczkami i z łatwością organizuje cały swój dzień łącząc studia z pracą, nawiązując nowe znajomości, a przy tym wszystkim dobrze się bawiąc, świetnie trafiłeś.

Akademia Ignatianum w Krakowie (AIK) to kameralna uczelnia zlokalizowana w samym centrum Krakowa. Doskonałe położenie uczelni sprawia, że z łatwością dotrzesz tutaj z każdego zakątka miasta królów. Z uczelni w kilka minut dojdziesz na urokliwy Rynek Główny, do Galerii Krakowskiej na małe zakupy, czy na dworzec kolejowy w poszukiwaniu przygód podróżniczych.

U nas nie będziesz musiał przejmować się finansami – możesz studiować wymarzony kierunek stacjonarnie zupełnie bezpłatnie. AIK oferuje przyszłościowe studia i nowoczesne formy nauczania. Co więcej, żebyś poczuł na swojej skórze blask reflektorów, w naszej ofercie znajdziesz też pakiet szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe, za które również nie musisz płacić.

Praktyczne zajęcia w jednym budynku to marzenie wielu, u nas to normalność. A jeśli w głowie masz ambitne plany na wyjazdy dalsze, niż do sąsiedniego województwa, to musisz wiedzieć, że u nas wielki świat stanie przed Tobą otworem! Dzięki temu, że AIK to kameralna uczelnia, Twoje szanse na wyjazd za granice naszej pięknej ojczyzny, w ramach Programu Erasmus, znacznie wzrosną.

Nie czekaj i weź przyszłość w swoje ręce. Wejdź na naszą stronę internetową, obierz swój cel i rozpocznij drogę po marzenia.